Urna i kangxistil

257504

URNA, 1800/1900-tal, Kina, kangxistil, höjd 36 cm

Lagningar

Orientaliskt, Porslin

Rum 3

Urna i kangxistil

Budhistorik (20 bud)
1379990
4 200
1379834
1379834
3 800
1379989
3 600
1379834
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.