Oljemålning 1800-tal

257503

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skymningslandskap med segelbåt, olja på duk, 21x28 cm

Smärre färgbortfall, krackelyr

Konst, Måleri

Rum 5

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
1381400
1381398
1381399
1381398
950
1381396
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.