Thure Wallner oljemålning

257502

WALLNER, Thure (1888-1965): Rovfåglar, signerad och daterad T. Wallner 1914, olja på duk, ca 83x118 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Thure Wallner oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1382258
11 000
1382257
10 500
1382256
10 000
1382255
9 000
1382253
8 000

Slutpris SEK:
11 000
1 049 EUR, 1 180 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.