Harvey Cropper oljemålning

257501

CROPPER, Harvey (född 1931): Stilleben, monogramsignerad samt daterad 1974, olja på duk, 44x29 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Harvey Cropper oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1373822
700
1382288
650
1373822
600
1382225
550
1373822
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.