Siri Rathsman färgetsning

257496

RATHSMAN, Siri (1894-1974): Abstrakt komposition, signerad och daterad Siri Rahtsman 1938, épreuve d'artiste (FKN-3), färgetsning, 16x29,5 cm

Fack 11

Siri Rathsman färgetsning

Budhistorik (7 bud)
1382050
600
1379271
550
1373578
500
1373729
450
1373578

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.