Siri Rahtsman färgetsning

257490

RATHSMAN, Siri (1894-1974): Abstrakt scen, signerad och daterad Siri Rahtsman 1938, épreuve d'artiste, färgetsning, 27x20,5 cm

Fack 11

Siri Rahtsman färgetsning

Budhistorik (6 bud)
1382233
550
1374141
500
1382230
500
1374141
1382229

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.