Skänk 1800-tal

257479

SKÄNK, 1800-talets slut, gråmålad, höjd115, 110x50 cm, nyckel finns

Senare bemålad

Rum 5

Skänk 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
1379281
1378954
2 800
1378362
2 600
1378048
2 400
1378010

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.