Carl Brandt pastell

257475

BRANDT, Carl (1852-1930): Insjölandskap, signerad och daterad Brandt 1902, pastell, 54,5x42 cm

Konst, Måleri

Fack 1

Carl Brandt pastell

Budhistorik (15 bud)
1379862
1 700
1373616
1 600
1373637
1 600
1373616
1373102

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.