Carl Brandt oljemålning

257472

BRANDT, Carl (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, ca 66x100 cm

Smärre krackelyrer och färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 6

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1378677
3 800
1377657
3 600
1377656
3 400
1377655
3 200
1377654

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.