Serge Brignoni färglitografi

257470

BRIGNONI, Serge (1903-2002): Komposition, signerad och daterad S Brignoni 1958, numrerad 61/120, färglitografi, 54x33 cm

Rum 10

Serge Brignoni färglitografi
Budhistorik (2 bud)

1382272
1381882

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.