Pablo Picasso färglitografi

257469

PICASSO, Pablo (1881-1973): Fredsduva, signerad och daterad i stenen Picasso 10.10.52, färglitografi, 50x65 cm

Rum 7

Pablo Picasso färglitografi

Budhistorik (15 bud)
1381471
1 700
1381077
1 600
1380908
1380591
1 400
1380490
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.