Wiwen Nilsson ring

257468

RING, sterlingsilver, Wiwen Nilsson, fasettslipad bergkristall, ringstorlek ca 17 mm

Slitage, repor

Guld/Smycken, Design

Kundcenter

Wiwen Nilsson ring

Budhistorik (7 bud)
1379785
1 300
1379438
1372350
1371481
1371301
700

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.