Fernand Léger färglitografi

257467

LÉGER, Fernand (1881-1955) efter: Komposition, signerad F Léger 29 i trycket, litografi, 74/100, 67x44 cm

Fack 10

Fernand Léger färglitografi
Budhistorik (15 bud)
1380497
2 800
1377804
2 600
1380496
2 600
1377804
2 400
1380494

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.