Karin Olsson oljemålning

257466

OLSSON, Karin (född 1928): Komposition, signerad, olja på duk, 40x40 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Karin Olsson oljemålning

Budhistorik (22 bud)
1381324
5 800
1381333
5 600
1381324
5 400
1381332
5 200
1381324
5 000

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.