Antoni Clavé relief

257463

CLAVÉ, Antonio (Spanien, 1913-2005): "Signes assemblés", signerad Clavé, numrerad 54/80, relief i aluminium, 78x65 cm

Konst, Skulptur

Rum 17

Antoni Clavé relief
Budhistorik (2 bud)

1381614
1376603

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.