Regis Bouvier de Cachard oljemålning

257462

BOUVIER DE CACHARD, Régis (född 1929): Stilleben med påskliljor, signerad och daterad de Cachard -62, olja på duk, 74x99 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (17 bud)
1381419
2 600
1377871
2 400
1377870
1377869
1377868
1 900

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.