Skrin barock

257461

SKRIN, ek, 16/1700-tal, barock, träskuren dekor, beslag i smide, kulfötter, höjd 17,5, 29x24 cm

Skador, låset skadat

Diverse

Rum 3

Skrin barock

Budhistorik (22 bud)
1379959
2 800
1379904
2 600
1379958
2 600
1379904
2 400
1379956

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.