Toilettgarnityr W J Myatt & Co Ltd Birmingham

257458

TOILETTGARNITYR, 11 delar, silver, England, Birmingham, W J Myatt & Co Ltd, tidigt 1900-tal,

Ställvis kraftigt slitage, skador, nagg förekommer

Silver

Monter 26

Budhistorik (8 bud)
1379903
750
1379480
700
1379343
650
1378804
600
1378556
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.