Spegel i gustaviansk stil

257455

SPEGEL, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, förgylld, höjd 80x56 cm

Speglar

Rum 3

Spegel i gustaviansk stil

Budhistorik (27 bud)
1379839
2 400
1379838
1379817
1379817
1 600
1379657

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.