Byrå i sengustaviansk stil

257452

BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, sengustaviansk stil, höjd 86, 104x50 cm, nyckel finns

Skivan lagad, bruksslitage

Rum 5

Byrå i sengustaviansk stil

Budhistorik (17 bud)
1379850
1 600
1379852
1379850
1 400
1379851
1 300
1379850

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.