Litografi Marie-Louise Ekman

257444

EKMAN, Marie-Louise (född 1944): Komposition med öppen dörr, signerad och daterad M L Ekman 2001, färglitografi, 151/220, 45x60cm

Fack 12

Litografi Marie-Louise Ekman
Budhistorik (14 bud)
1380366
1374215
1380365
1374215
1 900
1380364
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.