Oidentifierad konstnär oljemålning

257438

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Alplandskap med vattendrag, monogramsignerad, daterad 1873, olja på duk, 60x49 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (13 bud)
1377409
1377407
2 400
1377404
1 800
1377252
1375010

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.