Oidentifierad konstnär oljemålning

257437

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med vattendrag och borg, signerad R Beetie, olja på duk, höjd 76x126 cm

Krackelyr

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (10 bud)
1381007
1378676
1375779
1 900
1375778
1375082
550

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.