Albert Johansson färglitografi

257431

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerade och daterad -75, 68/200, färglitografi, 52x68 cm

Fack 3

Budhistorik (7 bud)
1381774
600
1381602
550
1373549
500
1381597
450
1373549

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.