Lasse Åberg litografi

257429

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Mickey Moose", signerad Lars Åberg, numrerad 83/150, litografi, 32x50 cm

Fack 1

Lasse Åberg litografi
Budhistorik (12 bud)
1381824
850
1381821
1377051
750
1381819
700
1377051
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.