Lasse Åberg litografi

257428

ÅBERG, Lasse (född 1940): Ko, signerad Lars Åberg, numrerad 40/200, litografi, 31x44 cm

Fack 7

Lasse Åberg litografi
Budhistorik (22 bud)
1381881
2 600
1381847
2 400
1381847
1381850
1381847
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.