Bengt Lindströn akvarell

257427

LINDSTRÖM Bengt (1925-2008): Komposition, signerad Bengt Lindström, akvarell, ca 39,5x60,5 cm
PROVENIENS: Gåva direkt från konstnären

Mindre kantreva

Konst, Måleri

Fack 12

Bengt Lindströn akvarell

Budhistorik (7 bud)
1380685
1380684
3 800
1379615
3 600
1375154
2 600
1373604
2 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.