Fritiof Schüldt oljemålning

257426

SCHÜLDT, Fritiof (1891-1978): "Sydländsk by", signerad Schüldt -49, olja på duk, 46x56 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Fritiof Schüldt oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1373526
1377326
1373526

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.