Bengt Lindström gouache

257425

LINDSTRÖM Bengt (1925-2008): Komposition, signerad Bengt Lindström, gouache, 12x19,5 cm
PROVENIENS: Gåva direkt från konstnären

Färgbortfall, veck

Konst, Måleri

Rum 17

Bengt Lindström gouache

Budhistorik (8 bud)
1381260
1381259
2 600
1381258
1381222
1381201
1 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.