Lars Florén oljemålning

257424

FLORÉN, Lars (1889-1979): "Annalkande oväder", signerad L Florén, olja på duk, 52x77 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Lars Florén oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1378877
1 400
1382324
1 300
1378877
1382322
1378877
750

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.