Gustav Magnusson oljemålning

257423

MAGNUSSON, Gustav (1890-1957): Flicka på bänk, signerad Gust Magnusson, olja på pannå, 50x61 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Gustav Magnusson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1380600
650
1380599
550
1374422
1373883

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.