Okänd konstnär oljemålning

257414

OKÄND KONSTNÄR: Gatumotiv, signerad o daterad Sohrab 2000, olja på duk, 70x99 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1381410
1376277
1376277
850
1381409
1376277
700

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.