Sven-Göran Svensson G:son färglitografier

257412

SVENSSON G:SON Sven-Göran (född 1943): 10 st, Tio Guds bud, signerade S. G:son, samtliga numrerade 167/300, färglitografier, 58x41 cm vardera

Visas på begäran

Budhistorik (6 bud)
1381130
650
1379886
600
1379886
450
1379820
1377575

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.