Lennart Nyström oljemålning

257409

NYSTRÖM, Lennart (född 1944): Komposition, signerad, olja på duk, 73x100 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Lennart Nyström oljemålning

Budhistorik (27 bud)
1381498
2 800
1380853
2 600
1380193
2 400
1380852
2 400
1380193

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.