Pokal i silver av Rothoff

257408

BÄGARE / POKAL, silver, M.W Rothoff, Uppsala 1898, delvis förgylld, höjd 18 cm, vikt ca 296 g

Förgyllning med slitage, fot med lagning

Silver

Monter 32

Pokal i silver av Rothoff

Budhistorik (9 bud)
1379203
1378958
1377544
1377542
1377468
500

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.