Christina Knall oljemålning

257404

KNALL, Christina (född 1947): Näckrosor, signerad Christina Knall, olja på duk, 150x100 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Christina Knall oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1380690
3 400
1380602
3 200
1380276
1380202
2 800
1380274
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.