Nils Olzon oljemålning

257397

OLZON, Nils (1891-1953): Nakenakt, signerad och daterad 46, olja på duk, 60x75 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Nils Olzon oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1381229
1381270
1381229
1 600
1381207
1379951
1 400

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.