Peter Dahl

257394

DAHL, Peter (född 1934): Våreld, signerad Peter Dahl, färglitografi, 41x57 cm

Fack 4

Peter Dahl

Budhistorik (17 bud)
1380216
1380735
1380216
950
1380734
900
1380216
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.