Peter Dahl litografi

257393

DAHL, Peter (född 1934): Våreld, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 41x57 cm

Fack 1

Peter Dahl litografi

Budhistorik (6 bud)
1381015
550
1381003
500
1380731
450
1380585
1379566

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.