Sven Olof Ehrén litografi

257386

EHRÉN, Sven-Olof (1927-2004): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Sven Olof Ehren 86, 321/360, färglitografi, ca 49x46 cm

Rum 6

Sven Olof Ehrén litografi
Budhistorik (7 bud)
1381012
550
1380911
500
1381011
500
1380911
450
1380293

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.