Emil Ekman etsningar

257380

EKMAN, Emil (1880-1951) 2 st: varav en "Fiskare i rum sjö", signerade Emil Ekman, etsningar, 16x25 resp 24x34 cm

Det stora bladet buckligt

Fack 1

Emil Ekman etsningar

Budhistorik

2014-07-29 kl 11:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.