Lars Pirak färglitografi

257375

PIRAK, Lars (född 1932): "Jokkmokks marknad", signerad, litografi, 25x39 cm

Fack 11

Lars Pirak färglitografi

Budhistorik (8 bud)
1381216
1 600
1381215
1381214
1 400
1381213
1 300
1381212

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.