Einar Wallquist akvareller

257369

WALLQUIST, Einar (1896-1985):2 st, Fjällandskap höst och vinter, signerad och daterad Einar Wallquist 77 resp 79, akvareller, 25x34 cm vardera

Konst, Måleri

Fack 17

Einar Wallquist akvareller

Budhistorik (12 bud)
1380727
1381151
1380727
1 800
1380917
1 700
1380727

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.