Sybord 1960-tal

257368

SYBORD, 1960-tal, fanerat i teak, låda i sarg, underdeL i galon, höjd

Smärre slitage

Rum 5

Sybord 1960-tal

Budhistorik (2 bud)

1379380
1377385

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.