NK karmstolar 1 par

257365

KARMSTOLAR, 1 par, ek, 1900-talets första hälft, skyltmärkta Nordiska Kompaniet 7457 251018, sits klädda i randigt tyg

Ytslitage, smärre färgfläckar

Rum 8

NK karmstolar 1 par

Budhistorik (7 bud)
1379719
650
1379465
600
1379716
600
1379465
550
1379682
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.