Joaquin Ibanez-arellano oljemålning

257363

IBANEZ-ARELLANO, Joaquin (född 1929): Spara energi, signerad och daterad -78, olja på duk, 70x50 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Budhistorik (26 bud)
1381971
2 400
1381954
1381966
1381954
1381965
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.