Erik Chambert multipel

257362

CHAMBERT, Erik (1902-1988): "Multi-Maxi-Mini", signerad och daterad Erik Chambert 1969, numrerad, 76-100, multipel i plexiglaslåda, 32x26 cm
Proveniens: etikettmärkt Konstfrämjandets "Multi-Maxi-Mini" genom Nationalmuseum 1973-

Monter 32

Erik Chambert multipel

Budhistorik (31 bud)
1381356
6 200
1381355
6 000
1381349
5 800
1381354
5 800
1381349
5 600

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.