Stig Claesson färglitografi

257360

CLAESSON, Stig (Slas), (född 1928): Landskapsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -75, färglitografi, 148/300, 39x49 cm

Fack 1

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (5 bud)
1382164
900
1380692
850
1380692
1377380
1375071

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.