Emil Ekman olja på duk

257358

EKMAN, Emil (1880-1951): Fiskebåtar, signerad Emil Ekman, olja på duk, 68x86 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Emil Ekman olja på duk

Budhistorik (14 bud)
1381059
1 800
1381397
1 700
1381059
1 600
1380949
1380948
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.