Sven Jonson färglitografi

257352

JONSON, Sven (1902-81): "Månskensnatt", signerad Sven Jonson, numrerad 289/330, färglitografi, 33x40 cm

Rum 5

Sven Jonson färglitografi
Budhistorik (6 bud)
1381888
600
1381868
550
1381887
500
1381868
1381792

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.